Úspory na obzore
Teraz môžete získať späť až 100 € pri kúpe originálneho toneru HP1
Kúpte multibalenia originálnych tonerov HP a ušetrite až 100 €1Táto ponuka má jednoducho všetko: mimoriadnu úsporu aj neprekonateľnú kvalitu tlače.2

1 Akcia platí len do . Maximálne 8 multibalení na zákazníka. Ponuka platí iba pre vybrané produkty. Viac podrobností na www.hp.com/sk/toner-cashback. 2 Štúdia spoľahlivosti farieb SpencerLab z roku 2014, ktorú objednala spoločnosť HP, porovnala originálne farebné tonerové kazety HP LaserJet CE400A/X, CE401A/02A/03A pre tlačiarne HP LaserJet Enterprise 500 color M551 so 6 značkami iných výrobcov kaziet (repasovaných a kompatibilných) predávaných v regióne EMEA. Viac v dokumente www.spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf. Štúdia spoľahlivosti monochromatických kaziet spoločnosti SpencerLab z roku 2016, objednaná spoločnosťou HP, porovnávala originálne kazety HP 83A a 80A pre tlačiarne HP Pro M127 a Pro 400 s 8 značkami kaziet od iných výrobcov. Viac v dokumente www.spencerlab.com/reports/HPReliability-EMEA-2016.pdf. © Copyright 2017 HP Development Company, L.P. Informácie obsiahnuté v tomto dokumente môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia.

Uplatnite si zľavu.
  1. Kúpte si vaše balenie tonerov HP.
  2. Odstrihnite bezpečnostné nálepky (hologramy) z vášho balenia tonerov ako dôkaz, že ste balenie otvorili. Uschovajte si doklad o nákupe.
  3. Prejdite na stránku hp.com/sk/toner-cashback a vyplňte formulár.
  4. Naskenujte váš doklad o nákupe a bezpečnostné nálepky (hologramy) a nahrajte ich na registračnú stránku.
  5. Počkajte na potvrdzujúci e-mail od HP.
     

     
Ponuka neexistuje.