Tiesiog genialu
Pirkite originalius HP dažų kasečių paketus ir atgaukite iki 100 EUR.1

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu gausite viską: gerokai mažesnę kainą ir neprilygstamą spausdinimo kokybę.2
1 Galioja tik iki 2 017 m . Balandžio 3 0 d . Vienas k lientas gali įsigyti ne daugiau kaip 8 produktus. Pasiūlymas galioja tik konkrečioms nurodytoms prekėms. Daugiau informacijos žr. www.hp.com/eur/toner-cashback.
2 2014 m . Bendrovės „ SpencerLab“ atliktas tyrimas „ Colour Reliability“, užsakytas HP, kurio metu originalios HP spalvinės „ LaserJet“ kasetės lygintos su 6 prekių ženklų ne HP pagamintomis kasetėmis (atnaujintomis ir naujomis), parduodamomis Europoje, Viduriniuose Rytuose bei Afrikoje, ir atitinkančiomis „HP LaserJet Enterprise 500 color M551“ kasetes CE400A/X, CE401A/02A/03A. Daugiau informacijos žr. www.spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf. 2016 m. bendrovės „SpencerLab“ atliktas tyrimas „Monochrome“, užsakytas HP, kurio metu originalios HP kasetės lygintos su 8 prekių ženklų ne HP pagamintomis kasetėmis, atitinkančiomis HP spausdintuvų „Pro M127“ ir „Pro 400“ kasetes HP 83A ir 80A. Daugiau informacijos žr. www.spencerlab.com/reports/HPReliability-EMEA-2016.pdf

© Copyright 2016 „HP Development Company, L.P.“ Čia pateikta informacija gali būti pakeista neįspėjus

  Užregistruokite pirkinį ir susigrąžinkite pinigų.
  1. Nusipirkite HP dažų.
  2. Iškirpkite ant dažų pakuotės esančius apsauginius lipdukus (hologramas) kaip įrodymą, kad pakuotė buvo atidaryta. Išsaugokite pirkimo įrodymus.
  3. Užpildykite formą pinigų grąžinimui.
  4. Nuskenuokite ir įkelkite Jūsų pirkimo įrodymus ir apsauginius lipdukus (hologramas) registracijos puslapyje.
  5. Laukite HP patvirtinimo laiško.
     

     
Tokios rėmimo programos nėra.