Úspory předem
Získejte nyní až 2700 Kč se službou cashback při koupi originálního toneru HP1
Kupte si originální multibalení toneru HP
a ušetřete nyní až 2700 Kč1
Tato nabídka má v sobě jednoduše vše: mimořádné úspory a bezkonkurenční kvalitu tisku.2

1 Platí pouze do . Omezeno na 8 balení na zákazníka. Nabídka je platná pouze pro vybrané skladové jednotky. Další podrobnosti zjistíte na www.hp.com/cz/toner-cashback. 2 Studie laboratoře SpencerLab z roku 2014 o spolehlivosti barevných kazet, zadaná společností HP, v rámci které byly porovnávány originální barevné kazety HP LaserJet CE400A/X, CE401A/02A/03A určené pro barevné tiskárny HP LaserJet Enterprise 500 color M551 se šesti značkami kazet jiného původu než HP (od výrobců repasovaných a kompatibilních kazet) prodávaných v Evropě, na Středním východě a v Africe. Podrobnosti zjistíte na www.spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf. Studie laboratoře SpencerLab z roku 2016 o spolehlivosti černých kazet, zadaná společností HP, porovnala originální kazety HP 83A a 80A, určené pro tiskárny HP Pro M127 a Pro 400, s osmi značkami kazet jiného původu než HP. Podrobnosti zjistíte na www.spencerlab.com/reports/HPReliability-EMEA-2016.pdf.

© Copyright 2017 HP Development Company, L.P. Informace obsažené v tomto dokumentu mohou být změněny bez předchozího upozornění.

Vyžádejte si svou slevu.
  1. Kupte si své balení toneru HP.
  2. Odstřihněte bezpečnostní nálepky (hologramy) z Vašeho balení toneru jako důkaz, že jste balení otevřeli. Uschovejte si doklad o nákupu.
  3. Jděte na hp.com/cz/toner-cashback a vyplňte formulář.
  4. Oskenujte doklad o koupi a bezpečnostní štítky (hologramy) a nahrajte je na registrační stránce.
  5. Počkejte na potvrzující e-mail od společnosti HP.
     

     
Nabídka neexistuje.